Ako sa zapojiť?

Uvažovala si už nad tým, kam pôjdeš na vysokú školu? Čo takto skúsiť IT! Je to sektor, kde máš miesto zaručené už dnes a vôbec nemusíš programovať. Práca v IT totiž zahŕňa aj kreatívne vytváranie webov, digitálnych kampaní či projektový manažment a testing.

Že nevieš, či by ťa taká práca bavila? Máme pre teba dobrú správu, môžeš si prísť vyskúšať, ako to chodí v IT firmách a aká je v nich atmosféra na vlastnej koži! GIRL’S  DAY ti ponúka jedinečnú príležitosť nahliadnuť do fungovania IT spoločností aj univerzít, preto neváhaj a zarezervuj si svoje miesto hneď.

 

Čo potrebuješ, keď sa chceš zúčastniť Girl’s day?

  • Účasť — účasť na Girl’s day by si si mala dohodnúť s vedením školy a tvojím učiteľom, keďže program prebieha v čase vyučovania. Čo tak prihlásiť sa aj so spolužiačkami a pani učiteľkou?
  • Registrácia — na podujatie je potrebné sa vopred zaregistrovať. Po úspešnej registrácii dostaneš potvrdzujúci mail a bližšie informácie ako bude online podujatie prebiehať. 
  • DÔLEŽITÉ: Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov! Skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).
  • Čo budeš potrebovať – počítač/notebook so zvukom a stabilné internetové pripojenie. Ak sa pripájate spoločne ako trieda, mala by si mať v ruke mobil/tablet na komunikáciu prostredníctvom sli.do.

INFORMÁCIE PRE UČITEĽOV:

  • Ak sa rozhodnete zúčastniť podujatia ako skupina, veľmi sa potešíme.
  • Každé dievča sa musí samostatne zaregistrovať, na svoj e-mail dostane potvrdenie o registrácii a informáciu, ako sa k podujatiu pripojiť.
  • Program môže sledovať každá študentka na svojom počítači (so zapojením slúchadiel) alebo môžete program sledovať spoločne (premietaním na stenu, interaktívna tabuľa a pod.). V prípade spoločného premietania by malo mať každé dievča vlastný mobil/tablet aby mohlo prostredníctvom slido komunikovať.
  • Učiteľ sa na program neregistruje. Ak chcete sledovať program s dievčatami, napíšte nám e-mail a dostanete inštrukcie k prihláseniu.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás KONTAKTUJTE na girls_day@ajtyvit.sk.