Join us to work something out. Always happy to help!

Ako sa zapojiť?

Uvažovala si už nad tým, kam pôjdeš na vysokú školu? Čo takto skúsiť IT! Je to sektor, kde máš miesto zaručené už dnes a vôbec nemusíš programovať. Práca v IT totiž zahŕňa aj kreatívne vytváranie webov, digitálnych kampaní či projektový manažment a testing.

Že nevieš, či by ťa taká práca bavila? Máme pre teba dobrú správu, môžeš si prísť vyskúšať, ako to chodí v IT firmách a aká je v nich atmosféra na vlastnej koži! GIRL’S  DAY ti ponúka jedinečnú príležitosť nahliadnuť do fungovania IT spoločností aj univerzít, preto neváhaj a zarezervuj si svoje miesto hneď.

 

Čo potrebuješ, keď sa chceš zúčastniť Girl’s day?

  • Účasť — účasť na Girl’s day by si si mala dohodnúť s vedením školy a tvojím učiteľom, keďže program prebieha v čase vyučovania. Čo tak prihlásiť sa aj so spolužiačkami a pani učiteľkou?
  • Registrácia — na podujatie je potrebné sa vopred zaregistrovať. Po úspešnej registrácii dostaneš potvrdzujúci mail a bližšie informácie ako bude online podujatie prebiehať. 
  • DÔLEŽITÉ: Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov! Skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).
  • Čo budeš potrebovať – počítač/notebook so zvukom a stabilné internetové pripojenie. Ak sa pripájate spoločne ako trieda, mala by si mať v ruke mobil/tablet na komunikáciu prostredníctvom sli.do.

INFORMÁCIE PRE UČITEĽOV:

  • Ak sa rozhodnete zúčastniť podujatia ako skupina, veľmi sa potešíme.
  • Každé dievča sa musí samostatne zaregistrovať, na svoj e-mail dostane potvrdenie o registrácii a informáciu, ako sa k podujatiu pripojiť.
  • Program môže sledovať každá študentka na svojom počítači (so zapojením slúchadiel) alebo môžete program sledovať spoločne (premietaním na stenu, interaktívna tabuľa a pod.). V prípade spoločného premietania by malo mať každé dievča vlastný mobil/tablet aby mohlo prostredníctvom slido komunikovať.
  • Učiteľ sa na program neregistruje. Ak chcete sledovať program s dievčatami, napíšte nám e-mail a dostanete inštrukcie k prihláseniu.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás KONTAKTUJTE na girls_day@ajtyvit.sk.