Počet voľných miest: 2 z 8

Čas

8:30 - 12:30

#TULIP Solutions s.r.o.

Slovenská IT firma, ktorá vytvára vlastnú cloudovú platformu TULIP.
Môžeš tak vidieť vytváranie IT produktu priamo od tvorcov. Keďže nás nie je veľa (16 zamestnancov), budeš mať šancu pokecať s každým od programátorov, marketingu až po riaditeľa firmy. Príď k nám do Twin city a prehliadni si priestory úspešnej slovenskej firmy z pohľadu zamestnanca v modernom biznis centre v meste.

Pripravíme ti program a môžeš si zvoliť koho chceš pri práci vidieť. Porozprávaš sa s programátormi (aj o tom, ako sa k takej robote dostali, prečo ich baví a ženská časť osadenstva poradí, ako sa v IT presadiť popri chlapcoch). Markeťáčka ti povie ako sa jej pracuje v IT firme, aké vedomosti z IT potrebuje vo svojej práci a ukáže skvelé nástroje na analytiku návštevnosti webov a jeho tvorbu. Programátori ti ďalej vysvetlia, akým spôsobom sa zaznamenáva každá tvoja aktivita online. Vývojári ti ukážu ako vyzerá testovanie nových funkcií v systéme.

Príď sa pozrieť na bežný pracovný deň v IT firme.

Info o spoločnosti dostupné na webe: tulipize.sk

Program

O 8:30 -
Stretnutie
Stretnutie vo vstupnej hale Twin city C (zadný vchod pri Slovenskej sporiteľni)
Od 8:30 - Do 9:00
Privítanie
Začiatok programu v zasadačke s občerstvením
Od 9:00 - Do 10:30
Prehliadka kancelárií, stretnutie so zamestnancami
Úvod s prehliadkou kancelárií a jednotlivých oddelení firmy. Porozprávate sa s programátormi (aj o tom, ako sa k takej robote dostali, prečo ich baví a ženská časť osadenstva vám poradí ako sa v IT presadiť popri chlapcoch). Markeťáčka vám povie ako sa jej pracuje v IT firme, aké vedomosti z IT potrebuje vo svojej práci a ukáže skvelé nástroje na analytiku návštevnosti webov.
Od 10:30 - Do 12:00
One-to-one s vybranými kolegami
„Stalkovanie“ vybraných zamestnancov pri ich dennej agende. Môžete si zvoliť koho chcete pri práci vidieť a čo vám má ukázať. Napr. programátori vám vysvetlia akým spôsobom sa zaznamenáva každá vaša aktivita online. S markeťáčkou nahliadnete do tvorby webu. Vývojári vám ukážu ako vyzerá testovanie nových funkcií v systéme.
Od 12:00 - Do 12:30
Rozlúčenie
Koniec akcie, vyplnenie dotazníka, odovzdanie certifikátu.
TULIP Solutions s.r.o.

TULIP Solutions s.r.o.

Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, Slovensko
X