Počet voľných miest: 2 z 17

Čas

9:30 - 12:30

EMARK s.r.o

Workshop – Bez dát si len ďalší človek s názorom.

Úvodom pochopíš dôležitosť dát a ich analýz prostredníctvom interaktívnej prezentácie. Následne si vyskúšaš prácu v jednom z TOP business intelligence nástrojov súčasnosti, pochopíš princípy fungovania tohto nástroja a tvorby analytických či reportingových aplikácií. Workshop ti pomôže usmerniť tvoje analytické myslenie, hľadať a nachádzať rýchle riešenia a naučíš sa myslieť viac out of the box – čiže ako sa stať inovátorom, iniciovať zmeny a boriť neefektívne ustálené procesy vo firme svojich budúcich zamestnávateľov 🙂

Čo si za tým predstaviť? Na demo aplikácii z oblasti predaja budeš objavovať krásu dát, hľadať odpoveď na otázky a tak riešiť problémy a posúvať biznis tým správnym smerom.
Následne si poklebetíš s našimi „IT ženami“ – priamo s tými, ktoré robia povestný „scripting magic“, ale aj s tými, ktoré sú na pomedzí technického a biznisového sveta.

Na workshop si prines prinajmenšom telefón, aby si mohla pracovať. Keďže sa bude jednať o tvoju prvú skúsenosť s danou technológiou, riaď sa heslom, čím väčší display tým lepšie. Ak máš k dispozícii tablet alebo notebook, prines si radšej ten.

Od roku 2000 sa firma EMARK prepracovala na pozíciu uznávaného inovačného centra pre dátovú analytiku a business intelligence s celosvetovým dosahom. O tieto vyše 19 ročné skúsenosti sa s vami radi podelíme v rámci workshopu, ktorý bude zameraný na význam dátových analýz v našich životoch.

Program

9:30 - 10:20
Úvod do dátovej analytiky a dôležitosti dát
10:20 - 11:00
Ukážka práce v analytickom nástroji Qlik Sense
11:00 - 11:30
Use-case - rola manažéra a dátového analytika „na pár klikov"
11:30 - 12:30
Diskusia s "IT ženami"
EMARK s.r.o

EMARK s.r.o

Dúbravská cesta 14, Karlova Ves, Slovensko
X