Počet voľných miest: 16 z 22

Čas

9:00 - 13:00

DXC Technology Slovakia s.r.o.

Naša firma DXC.Technology je spojením dvoch významných IT hráčov na celosvetovom trhu, Computer Sciences Corporation (CSC) a Hewlett Packard Enterprise Services (HPE), ktorá pomáha klientom zavádzať digitálne riešenia v IT prostredí využitím najmodernejších digitálnych technológii.

Ženský faktor je aj v IT biznise nenahraditeľný a inšpiratívny.
Žena v IT, to nie je len XX chromozom v XXI storočí, je to XXL výbava pre nový vek, vek digitálnych technológií, informácií, rýchlych zmien.
Kto sa adaptuje a pripraví lepšie ako budúca matka, ktorá chce zachrániť a vytvoriť lepšiu budúcnosť pre svoje potomstvo? Kreativita, starostlivosť, 6ty zmysel, ženská intuícia … jednoducho IT s XX(L), s emóciou a predvídavosťou, dravosťou a ohľaduplnosťou, humanizmom a toleranciou.

Jednoducho vám chceme ukázať, aká vzrušujúca môže byť práca v IT firme, a narušiť tak predsudky o tom, že IT je len o programovaní a len pre chalanov. Stretnete sa s našimi IT manažérkami, a oboznámíte sa s ich úspešnou cestou do sveta IT. Vtiahneme vás do našej každodennej práce a ukážeme vám oblasti, o ktorých by ste netušili, že môžu byť súčasťou IT prostredia. Prevedieme vás našimi priestormi, aby ste sa mohli nadýchať priateľskej a uvoľnenej atmosféry, ktorá u nás panuje.

DXC

DXC

Galvaniho 7, Bratislava 820 02, Slovakia
X