Počet voľných miest: 0 z 10

Čas

9:00 - 11:30

DITEC

Dievčatá, uvažujete aj vy o kariére v IT?

Ako vlastne fungujú technologické firmy? Ako vyzerá bežný pracovný deň analytika či programátora? A aké miesto majú ženy? A čo zamestnanecké výhody? Majú aj na Slovensku relaxačné centrá, a môžu si ľudia v práci trebárs zdriemnuť ako v slávnom Google?

Týmto všetkým vás hravou formou prevedú naše šikovné kolegyne, ak sa počas Girl’s Day 25. apríla rozhodnete svoj čas venovať návšteve našej spoločnosti. DITEC je dodávateľom komplexných IT riešení na slovenskom trhu už takmer 30 rokov. Poďte sa s nami pozrieť, ako informačné technológie uľahčujú život každého z nás.

Tešíme sa na vás!

Program

8:30 - 9:00
Príchod do sídla spoločnosti DITEC
Biznis centrum BBC 5, vchod C. Recepcia DITEC je na 7. poschodí.
9:00 - 9:15
Uvítanie obchodnou riaditeľkou Annou Záhorčákovou
Anna Záhorčáková je najvyššie postavenou ženou v spoločnosti a podporu žien v IT berie veľmi vážne.
9:15 - 9:30
Debata s Pavlom Fričom, riaditeľom pre stratégiu a rozvoj
Pavol Frič je dlhoročným členom topmanažmentu DITEC, ale občas je ho možné stretnúť aj v univerzitnej prednáškovej sále. Porozpráva nám o fungovaní IT biznisu.
9:30 - 10:00
Prehliadka spoločnosti DITEC
Ako fungujú IT firmy? V akom prostredí robia programátori či analytici? Ako sa skladujú dáta? A má aj DITEC podobnú oddychovú zónu ako slávny Google?
10:00 - 11:30
Životný cyklus IT - diskusia so 7 ženami
Študentky sa interaktívnou formou oboznámia s tým, ako vlastne práca v IT vyzerá. Aké sú pracovné pozície v IT a aký je proces od prvotnej myšlienky po jednoduchší život používateľa? Diskusiou, mini-hrami a zábavnými úlohami vás budú sprevádzať: Anna Záhorčáková, zodpovedná za obchod, projektová manažérka Lesana Schotterová, analytička Ľubica Juríková, programátorka Adriana Gažovičová, testerka Mária Jusková, pracovníčka aplikačnej podpory Janka Mlynčeková, PR manažérka Vierka Hasajová.
Vypredané!
DITEC

DITEC

Plynárenská 7/C, Bratislava, 021 09, Slovensko
X