Pre dievčatá a školy

Uvažovala si už nad tým, kam pôjdeš na vysokú školu? Čo takto skúsiť IT! Je to sektor, kde máš miesto zaručené už dnes a vôbec nemusíš programovať. Práca v IT totiž zahŕňa aj kreatívne vytváranie webov, digitálnych kampaní či projektový manažment a testing. 

Že nevieš, či by ťa taká práca bavila? Máme pre teba dobrú správu! Môžeš si prísť vyskúšať, ako to chodí v IT firmách a aká atmosféra v nich vládne na vlastnej koži! GIRL´S  DAY ti ponúka jedinečnú príležitosť nahliadnuť do fungovania IT spoločností aj univerzít, preto neváhaj a zarezervuj si svoje miesto hneď.

REGISTRÁCIA PRE DIEVČATÁ BUDE SPUSTENÁ 1. APRÍLA,

udalosti v Bratislave o 14:00 hod., ostatné o 10:00 hod.

 

Programy zverejníme už 25. marca. Môžeš si tak pokojne premyslieť, ktorá firma, organizácia či škola je tá pravá pre teba.

Čo potrebuješ, keď sa chceš zúčastniť Girl´s day?

Účasť — účasť na Girl´s day by si si mala dohodnúť s vedením školy a tvojím učiteľom, keďže program prebieha zvyčajne v čase vyučovania. Čo tak so sebou zobrať niekoľko spolužiačiek a učiteľku?

Registrácia — pozri sa na mapu Slovenska a vyber si podnik, ktorý ťa zaujíma – či už podľa miesta bydliska alebo jeho zamerania. Pozri sa, aký program ponúka, prever zostávajúce miesta na registráciu, a ak ťa ponuka oslovila, neváhaj a zapíš sa!

Po úspešnej registrácii dostaneš potvrdzujúci mail a 23. apríla 2020 v dohodnutú hodinu prídeš priamo do podniku podľa tvojho výberu. Hosťujúca organizácia ti dá po skončení programu certifikát o jeho absolvovaní, ktorý ti zároveň poslúži aj ako tvoja ospravedlnenka do školy.

DÔLEŽITÉ: Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov! Skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).

Ak si sa niekde registrovala, je slušné prísť na daný program. Neodhlásená neúčasť ťa zbytočne zaradí na „čiernu listinu“ a v budúcom roku sa tak budeš môcť registrovať len ak zostanú voľné miesta na danom programe.

 

INFORMÁCIA PRE UČITEĽOV:

Ak sa rozhodnete zúčastniť podujatia ako skupina, veľmi sa potešíme. Prosíme Vás však, aby ste pri výbere dievčat zvážili, či bude podujatie pre nich prínosom a vybrali len tie, ktoré majú  o IT naozaj záujem.

Učiteľ sa na program neregistruje. Počet miest v každom podniku je obmedzený a miesta sú určené len pre dievčatá.  V prípade, že je Vaša účasť priamo na programe nevyhnutná, prosíme Vás, aby ste nás v dostatočnom predstihu kontaktovali e-mailom (girls_day@ajtyvit.sk)

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok KONTAKTUJTE prosím NÁS a NIE PODNIK, ktorý chcete navštíviť.