Pre dievčatá a školy

Uvažovala si už nad tým, kam pôjdeš na vysokú školu? Čo takto skúsiť IT! Je to sektor, kde máš miesto zaručené už dnes a vôbec nemusíš programovať. Práca v IT totiž zahŕňa aj kreatívne vytváranie webov, digitálnych kampaní či projektový manažment a testing. 

Že nevieš, či by ťa taká práca bavila? Máme pre teba dobrú správu! Môžeš si prísť vyskúšať, ako to chodí v IT firmách a aká atmosféra v nich vládne na vlastnej koži! GIRL´S  DAY ti ponúka jedinečnú príležitosť nahliadnuť do fungovania IT spoločností aj univerzít, preto neváhaj a zarezervuj si svoje miesto hneď.

KONTO NA STRÁNKE SI VYTVOR UŽ TERAZ, PRIHLASOVANIE NA UDALOSTI BUDE SPUSTENÉ 17.9.2020

  • od 10:00 hod. pre všetky aktivity s osobnou účasťou,
  • od 14:00 hod. pre všetky aktivity v online forme.

Programy zverejníme už týždeň pred spustením registrácií. Môžeš si tak pokojne premyslieť, ktorá firma, organizácia či škola je tá pravá pre teba.

Čo potrebuješ, keď sa chceš zúčastniť Girl´s day?

Účasť — účasť na Girl´s day by si si mala dohodnúť s vedením školy a tvojím učiteľom, keďže program prebieha zvyčajne v čase vyučovania. Čo tak so sebou zobrať niekoľko spolužiačiek a učiteľku?

Registrácia — pozri sa na mapu Slovenska a vyber si podnik, ktorý ťa zaujíma – či už podľa miesta bydliska alebo jeho zamerania. Pozri sa, aký program ponúka, prever zostávajúce miesta na registráciu, a ak ťa ponuka oslovila, neváhaj a zapíš sa!

Po úspešnej registrácii dostaneš potvrdzujúci mail a v deň podujatia v dohodnutú hodinu prídeš priamo do podniku podľa tvojho výberu. Hosťujúca organizácia ti dá po skončení programu certifikát o jeho absolvovaní, ktorý ti zároveň poslúži aj ako tvoja ospravedlnenka do školy.

DÔLEŽITÉ: Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov! Skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).

Ak si sa niekde registrovala, je slušné prísť na daný program. Neodhlásená neúčasť ťa zbytočne zaradí na „čiernu listinu“ a v budúcom roku sa tak budeš môcť registrovať len ak zostanú voľné miesta na danom programe.

 

INFORMÁCIA PRE UČITEĽOV:

Ak sa rozhodnete zúčastniť podujatia ako skupina, veľmi sa potešíme. Prosíme Vás však, aby ste pri výbere dievčat zvážili, či bude podujatie pre nich prínosom a vybrali len tie, ktoré majú  o IT naozaj záujem.

Učiteľ sa na program neregistruje. Počet miest v každom podniku je obmedzený a miesta sú určené len pre dievčatá.  V prípade, že je Vaša účasť priamo na programe nevyhnutná, prosíme Vás, aby ste nás v dostatočnom predstihu kontaktovali e-mailom (girls_day@ajtyvit.sk)

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok KONTAKTUJTE prosím NÁS a NIE PODNIK, ktorý chcete navštíviť.