Počet voľných miest: 0 z 0

Čas

9:00 - 14:00

Ringier Axel Springer SK, a.s.

Osobná účasť

ZRUŠENÉ PRE COVID

Čo všetko stojí za vytvorením si vlastnej stránky? Dozvieš sa, keď prídeš ku nám! Sme digitálnym lídrom, spoločnosťou,ktorá prevádzkuje veľké množstvo webov, ktoré určite poznáš – Pokec.sk, Bistro.sk, Aktuality.sk a mnoho mnoho iného. Preto sa ti počas tohtoročného Girls day budú venovať špičkoví profesionáli, ktorí pracujú pre naše najlepšie produkty. Príď a uži si s nami pohodový deň v našej knižnici, spoznaj nás a veríme, že sa s nami budeš cítiť dobre!

Tešíme sa na teba!

Program

Nový deň

09:00 - 11:30
Vytvárame nový produkt
Zamýšlali ste sa niekedy nad tým ako vznikol nejaký obchod alebo eshop? Predstavíme Vám cestu od počiatočnej myšlienky niečo vytvoriť a ukážeme si, čo všetko si musíme naplánovať aby sme získali vo finále produkt, ktorý budú naši zákazníci kupovať a promovať.
11:40 - 12:40
Ako sa tvorí web
Vysvetlíme si, čo znamená programovanie, ako to prebieha a čo všetko ku tomu potrebuješ okrem technických zručností vedieť. Zároveň si na príklade ukážeme ako môže vyzerať taká úloha pre programátora.
12:40 - 13:20
Za všetkým hľadaj dobrý marketing
Sociálne siete určite využívaš a rovnako si už postrehla aj cielené reklamy na FB a instagrame, ktoré sa ti zobrazujú. Povieme si ako správne odpromovať produkt aby mal čo najväčší dosah a vytvoríme si aj reálnu insta story.
13:20 - 14:00
Klikateľný prototyp - test
Rezervácie na túto udalosť sú zaplnené!
Ringier Axel Springer SK, a.s.
Ringier Axel Springer SK, a.s.
https://www.ringieraxelspringer.sk/

Ringier Axel Springer SK, a.s.

Poštová 1, Žilina-Vlčince, Slovensko