fbpx


Počet voľných miest: 3 z 9

Čas

9:00 - 11:30

GoHealth, s.r.o. (online podujatie)

Online podujatie

GoHealth – healthtech spoločnosť v americkom meste Chicago, stojí za online systémom pre sprostredkovanie súkromného zdravotného poistenia, ktoré využilo už viac ako 30 miliónov ľudí.
Slovensko je kľúčovým elementom rastu tejto spoločnosti a je považované za technologickú špičku, najmä v oblasti vývoja softvéru.
Prirodzene chceme, aby sa na vývoji podieľali aj dievčatá a ženy. Vy ste tá generácia, ktorá už od malička vyrastá v technologicky rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí a výborne sa v ňom orientujete. Netreba si myslieť, že do IT môžu ísť len géniovia a takí sa už aj narodili, ale IT je otvorené každému, kto sa chce učiť a robiť dobrú prácu!

Program

Nový deň

9:00 - 9:30
Ako sa pracuje v slovensko-americkej IT spoločnosti s top benefitmi? Predsa svetovo!
Krátka prezentácia firmy, firemnej kultúry, benefitov, predstavenie našich IT Girls a ich pozícií
9:30 - 10:30
Workshop #IamRemarkable
Nemajte strach sa pochváliť. #IamRemarkable je iniciatíva spoločnosti Google, ktorá ukazuje dievčatám a ženám dôležitosť zdravého sebavedomia a vlastnej propagácie, či už v kariére alebo v osobnom živote. Jej úlohou je zlepšiť motiváciu a zručnosti žien, ukázať im spôsob, ako na to a búrať vžité predsudky o tom, že dobré sa chváli samo.
10:30 - 11:00
Na IT nemusíš byť Génius (ale musíš si obľúbiť učenie)
Prečo je práca v IT viac životným štýlom ako len kariérou, aké je to byť ajťáčkou (#super), a prečo by si ňou mala chcieť byť aj Ty :-)
11:00 - 11:30
Aj ženy patria do IT
Open discussion, free networking
GoHealth, s.r.o.
GoHealth, s.r.o.
http://www.gohealth.sk

GoHealth, s.r.o

Hviezdoslavova 6, 040 01 Košice, Slovakia