fbpx


Počet voľných miest: 0 z 10

Čas

9:00 - 13:00

Girl´s day 2020 v Piano Software

Osobná účasť

Ak ťa baví práca s počítačom a rozhoduješ sa akú školu si vybrať respektíve čo chceš v budúcnosti robiť, neváhaj a príď k nám do Piana nahliadnuť do sveta IT, v ktorom ženy nachádzajú stále väčšie uplatnenie. V rámci interaktívneho projektu Girls‘ Day Ti ponúkame jedinečnú možnsť zisiť aké je to byť ženou v IT, spoločne si zasúťažíme a pre tie najšikovnejšie z Vás pripravíme aj zaujímavé odmeny!

Počas jednotlivých prednášok si spoločne predstavíme naše bratislavské oddelenia a ich aktivity. Vysvetlíme si čo obnášajú konkrétne pracovné pozície a tiež to aké predpoklady a zručnosti by mal mať človek, ktorý sa chce danej oblasti venovať a akú vysokú školu ísť študovať.

• Data Research: Náš dátový tím Ti ukáže, že aj práca s číslami môže byť zábava. Ukážeme Ti, ako sa dá zahĺbiť do analýz správania ľudí na internete a odhaliť tak zaujímavé veci.
• DevOps: Tak ako dom potrebuje kvalitné základy, každá produktová firma potrebuje silnú infraštruktúru, aby vývoj fungoval stabilne. DevOps tím ti ukáže, ako sa takéto základy budujú.
• Client Service: Keďže nám chlapci z DevOps vytvorili kvalitné základy, môžeme dom pokryť strechou. Tou je v našom prípade oddelenie Client Service, ktoré priamo komunikuje s našimi klientmi, pomáha im riešiť problémy a získava od nich cennú spätnú väzbu.
• IT security: Naša firma pracuje s veľkým množstvom dát, ktoré nám naši klienti zverujú. A aby sa nám do toho pomyselného domu nedostal niekto, kto nemá, potrebujeme naše systémy dobre zabezpečiť aby sme mohli zaručiť, že sa dáta nedostanú do nesprávnych rúk. Náš bezpečnostný tím Ti ukáže aké rôzne techniky zabezpečenia poznáme, ako ich implementujeme a prečo je dôležité, aby všetky tímy spolu spolupracovali.

Na záver niečo o nás:
Piano Software s.r.o. začalo na Slovensku fungovať v roku 2012 (pod pôvodným názvom Piano Media) s myšlienkou vytvorenia služby, vďaka ktorej si budú môcť používatelia zakúpiť predplatné a mať tak prístup k digitálnym verziám viacerých novín a časopisov. Na Slovensku sme prostredníctvom tejto služby umožnili prístup k približne 20 publikáciám, medzi ktoré patria aj Hospodárske noviny, či denník SME.
Neskôr sme sa vďaka akvizíciám s inými spoločnosťami zmenili na softvérovú spoločnosť. Naše produkty začali využívať klienti z celého sveta, my sme však ostali v Bratislave. Momentálne tu pôsobí náš dátový tím, odborníci na optimalizáciu procesov, šikovný tím vývojárov a samozrejme aj neoddeliteľný článok klientskej podpory.
Viac o našej spoločnosti, prečo a ako sme vznikli, ako fungujeme a napokon aj to, že bežný deň v Piano Software nie je žiadna nuda, Ti s radosťou ukážeme počas nášho Girls‘ Day.
Veľmi sa na Teba tešíme!

Program

Nový deň

08:45 - 9:00
Príchod
09:00 - 09:30
Piano intro
09:30 - 12:00
Predstavenie jednotlivých oddelení
12:00 - 13:00
Obed
Rezervácie na túto udalosť sú zaplnené!
Piano Software
Piano Software
https://www.piano.io/

Piano Software

Štefánikova 14, Bratislava, Slovakia